Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Дитячі

Дитячі

 •    

  Замовити дитячі меблі Львів

  Компанія «Дизайн-Майстер» пропонує лише якісні та безпечні меблеві конструкції для дитячих кімнат з натурального дерева, яке добре пропускає повітря та дозволяє меблям «дихати». Привабливий зовнішній вигляд на довгі роки збереже свою початкову красу. Зазвичай, дитячі меблі виготовляють у класичному стилі, але за бажанням замовника меблі можна виготовити у будь-якому дизайнерському рішенні.

  Приміром, при виробництві дитячих ліжечок ми дотримуємось дуже суворих правил і вимог. Конструкція дитячого ліжка, перш за все, повинна бути стійкою та надійною, а поверхні гладкими.

  Окрім комплектів меблів для дитячої кімнати, наші клієнти можуть обрати різноманітні модулі або вбудовані конструкції, котрі підкреслять індивідуальність Вашої дитини та зроблять приміщення максимально функціональним.

  Створюючи меблеві ансамблі для дитячих кімнат наші дизайнери враховують особливості приміщення, стать та вік Вашого малюка, адже становлення особистості дитини відбувається вже у самому ранньому віці. Щоб забезпечити здоровий розвиток малюка та створити безпечні умови перебування у кімнаті наші фахівці враховують усі деталі та анатомічні особливості дитини, яка буде жити у кімнаті.

  Також ми враховуємо той факт, що діти ростуть і розвиваються досить швидко. Саме тому наша компанія створила унікальні ергономічні моделі дитячих меблів, які можна легко адаптувати до віку дитини. Приміром, модифікувати висоту полиць, стелажів, контейнерів і шухляд, змінити функціональне призначення шаф та модулів, котрі будуть служити Вашим дітям довгі роки. За бажанням замовника дитячі меблі Львів виготовляють без гострих кутів та елементів, які виступають і можуть травмувати дитину.

  Уся деревина, з якої виготовляють дитячі меблі Львів проходить екологічну експертизу та відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам. Дитячі меблі Львів виготовлені компанією «Дизайн-Майстер» довговічні, безпечні та легкі у догляді, вони допоможуть Вашим дітям рости розумними і здоровими.