Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Двері / Міжкімнатні

Міжкімнатні

 • Елітні Двері у місті Львів

  Дерево вже давно стало традиційним матеріалом для виготовлення дверей. Вхідні двері Львів з масиву дерева вказують на вишуканий смак власника помешкання, високий статус у суспільстві, респектабельність та стабільність. Міжкімнатні двері Львів надають дизайну приміщення естетичну довершеність, екологічно безпечні та довговічні. Дерево має чудові звукоізолюючі властивості, добре втримує тепло та позитивно впливає на емоційний стан людини.

  Наша компанія виготовляє ексклюзивні елітні двері Львів з масиву дерева та клеєного бруса. Усі вироби відповідають світовим стандартам якості, оскільки при виготовленні дверей, ми ретельно дотримуємось усіх технологічних процесів. Зокрема, щоб уникнути змін геометрії деревини, вихідний матеріал ретельно просушується та проходить усі необхідні етапи захисту від несприятливих зовнішніх факторів, шкідників та грибків.

  Також великим попитом користуються міжкімнатні двері Львів виготовлені з натуральної сировини та декоративні двері оздоблені шпоном. Вартість останніх дещо нижча від вартості дверей з масиву, проте, існують і дорогі ексклюзивні моделі. У ціноутворенні дверей з бруса вагому роль відіграють матеріали та технологічні особливості їх виготовлення.

  Сьогодні, у звязку з необхідністю заощаджувати енергію на теплоносіях та економити кошти на опаленні, гостро постало питання про збереження теплової енергії у себе вдома. Ми розробили групу вхідних дверей (товщина дверного полотна до 6 см і більше), котра надійно захистить Вашу оселю не лише від непроханих гостей, а й не допустить промерзання дверей та витоку тепла з оселі. В усіх моделях дверей ми використовуємо ексклюзивні завіси італійського виробника, та лише якісні і надійні дверні замки фірм Hafele та Tupai.

  Ціни на двері місто Львів

  Завдяки елегантному та вишуканому вигляду, вхідні двері з масиву дерева стануть чудовим доповненням до Вашого інтер’єру. Двері з масиву відносяться до класу «еліт», а тому володіють високими експлуатаційними характеристиками. Найбільш поширеними є вхідні двері з масиву дуба, для них характерні червоно-бурий або світло-жовтий відтінки. Також вхідні двері часто виготовляють з масиву ясеня, котрий має широку кольорову гаму – від світло-рожевого до бурого кольорів. Дверне полотно з ясеня, зазвичай, має красивий природний малюнок та не змінюється при потраплянні на нього прямих сонячних променів. Декор міжкімнатних дверей можна доповнити різьбою, декоративними накладками, інкрустацією та позолотою. Такі міжкімнатні двері Львів завжди будуть привертати увагу гостей елегантним та дорогим зовнішнім виглядом.

  Наша матеріально-технічна база та висококваліфікований колектив працівників дозволяють виготовляти елітні двері Львів враховуючи будь-які побажання клієнтів.

  Придбавши двері Львів компанії «Дизайн–Майстер» Ви отримаєте не лише надійні, красиві та екологічно безпечні вироби, а й зможете захистити себе від непроханих гостей, підкреслити свій високий статус і хороший смак.