Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Двері / Вхідні

Вхідні

 • Стильні та сучасні вхідні двері Львів – це чудова візитна картка будь-якого помешкання або офісу. Вони можуть багато розповісти про статус і смак власника будівлі, справити відповідне враження на гостей та клієнтів, чи просто подарувати домівці тепло і затишок.

  Завдяки екологічно безпечним показникам, довготривалому терміну експлуатації та привабливому зовнішньому вигляду, особливою популярністю сьогодні користуються дерев’яні вхідні двері Львів. Вироби з натурального дерева надзвичайно міцні і надійні, а завдяки сучасним технологіям не деформуються та не втрачають початкового зовнішнього вигляду. Окрім цього, дерев’яне дверне полотно можна прикрасити вишуканим шпоном, різьбою, візерунками, інкрустацією з штучного або натурального каміння тощо.

  Проте основна функція вхідних дверей – захищати приміщення від непроханих гостей та несприятливих факторів навколишнього середовища.

  Особливості якісних вхідних дверей

  - наявність якісного вихідного матеріалу (цільного масиву, клеєного брусу);

  - вхідні двері Львів повинні мати правильну геометричну конструкцію, без перекосів та деформації;

  - якісні двері мають надійну систему замикання, що складається переважно з двох замків та протизламні петлі;

  - професійний монтаж дверей є запорукою високого ступеню захисту від зловмисників.

  Якісні та міцні дерев’яні вхідні двері Львів виготовляють з масиву цінних порід дерев, а також за технологією клеєного бруса. Дверне полотно, за бажанням замовника, можна прикрасити шпоном – тонким листом натуральної деревини (дуба, червоного дерева, ясена, горіха), що надаватиме помешканню особливо приємної та вишуканої атмосфери. Колір сировини може бути дуже різноманітним – від світлих відтінків рожевого до темних відтінків бурого чи коричневого. Товщина полотна вхідних дверей повинна становити від 6 см і більше, що забезпечить надійний захист житла або офісу.

  Термін експлуатації вхідних дверей залежить від того, наскільки ретельно виробники дотримуються усіх етапів технологічного процесу при виготовленні дверей. Особливу увагу слід звернути увагу на те, як готується сировина для масиву з цільної деревини. В першу чергу її необхідно ретельно просушити, оскільки використання неякісно просушеного матеріалу призводить до утворення тріщин і деформацій. Далі дверне полотно просочують спеціальним розчином, покривають лаком або фарбою, які підкреслюють природну красу текстури дерева, а також підвищують стійкість до вологості. Перед початком нанесення кожного із шарів лаку або фарби всю поверхню дверного полотна ретельно шліфують. Якісні дерев’яні вхідні двері Львів на довгі роки збережуть свій привабливий і елегантний зовнішній вигляд.

  Сучасні дерев’яні вхідні двері Львів володіють чудовими тепло- та звукоізоляційними властивостями, є екологічно безпечними та створюють комфортну і затишну атмосферу в помешканні. Крім цього, замовник може сам обрати текстуру, візерунки чи облицювання дверей. Завдяки такому індивідуальному підходу можна створити ексклюзивні вхідні двері, які підкреслять вишуканий смак їхнього власника.

  Для того, щоб захистити своє майно і справити відмінне враження на гостей, клієнтів чи колег, необхідно обрати якісні та міцні вхідні двері Львів, які створять за індивідуальним дизайном. Такі вхідні двері Львів нададуть унікального стилю, вишуканості та неповторного шарму Вашому помешканню або офісу.