Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Сходи

Сходи

 •    

   

  Дерев’яні сходи Львів стали важливим елементом у сучасному будівельному дизайні. Сходи відіграють не лише функціональну та конструкторсько-просторову функції, вони стали невід’ємною частиною в інтер’єрі усього приміщення.

  Компанія «Дизайн-Майстер» виготовляє дерев’яні авторські сходи Львів використовуючи найсучасніші прийоми у проектно-будівельній сфері. Для виготовлення таких сходів використовують лише дорогі та тверді (щільні) породи деревини, зокрема дуб, ясень.

  Наші дизайнери створюють ексклюзивні та творчі варіанти сходових маршів. Це можуть бути проекти виключно з деревини, поєднання бетонних конструкцій обшитих деревом з елементами різьби і художнім розписом (позолотою) або ж ковані сходи оздоблені дорогими породами дерев та інкрустацією. Для покриття дерева використовують лише екологічно безпечні лаки з підвищеною зносостійкістю і захистом від зовнішніх пошкоджень.

  Якщо сходи розташовані у центральній частині помешкання, то вони стануть домінуючим елементом в інтер’єрі усього приміщення. У цьому випадку від конструктивних рішень та дизайну сходових маршів буде залежати естетична цілісність і вишукана довершеність інтер’єру будівлі.

  Замовити дерев’яні сходи

  Масивні сходові конструкції створять відчуття монументальності, надійності і стабільності, у той час, як сходи з ажурною оздобою нададуть приміщенню відчуття легкості та невагомості. А від лінії перил, розміру та висоти сходок залежить естетична симетрія і безпечний підйом та опускання по сходових маршах.

  При розташуванні сходів у боковій частині дому вони, зазвичай, відіграють більш функціональну роль та створюють лише певний акцент в інтер’єрі приміщення. У будь-якому випадку сходи Львів повинні гармонійно вписуватись у стиль приміщення та доповнювати загальну композицію усієї будівлі. Оздоблення сходинок, їхній відтінок, а також фактура повинні співпадати з іншими елементами дизайну інтер’єру та служити логічним продовженням елементів декору.

  Компанія «Дизайн-Майстер» виготовляє ексклюзивні сходи Львів у найрізноманітніших стилях з поєднанням мармуру, елементів нержавіючого металу, художньої ковки, покриття позолотою та авторською різьбою. Якість наших виробів приємно здивує, навіть, найвибагливішого клієнта!