Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Спальні / Спальні кімнати

Спальні кімнати

   

 

Елітні меблі для спальні Львів – це сукупність багатьох факторів – вишуканість стилю, відмінна якість, максимальна функціональність та ергономічність.
Компанія «Дизайн-Майстер» виготовляє елітні спальні Львів за індивідуальними замовленнями. Для виготовлення спалень з дерева ми використовуємо лише високоякісні матеріали, які пройшли спеціальну технологічну обробку та відповідають європейським вимогам якості. Найчастіше меблі для спальні Львів виготовляють з масиву дуба, ясеня, горіха, червоного дерева, оздоблюють шпоном рідкісних порід дерев, а також доповнюють різьбою, позолотою, розписом або інкрустацією.
Під час виробництва меблів ми використовуємо високоякісні і екологічно безпечні поліуретанові та алкідні лаки відомих європейських виробників. За бажанням клієнтів ми пропонуємо широку гаму відтінків і кольорів з глянцевим, матовим або напівматовим покриттям. Також у виробництві меблів ми використовуємо лише якісну та перевірену часом фурнітуру європейських виробників.
Наша мета – не просто виготовити якісні меблі – ми прагнемо створювати авторські шедеври еліт-класу, що вимагає наявності висококваліфікованих фахівців, індивідуального підходу до кожного окремого замовника та сумлінного і відповідального відношення до роботи. Саме усі ці вимоги дозволили компанії «Дизайн-Майстер» стати провідним виробником елітних меблів на теренах Західної України. Меблі виготовлені нашими майстрами стануть візитною карткою Вашого смаку і достатку оселі.
Різноманіття кольорових рішень, фактура дерева, інкрустовані та позолочені фасади, креативні архітектурні форми дозволять нашим спеціалістам подарувати Вашій спальні «душу» та створити справжній витвір мистецтва. 

Також ми намагаємось проводити лояльну цінову політику, оскільки усвідомлюємо, що наші меблі розраховані на вишуканого покупця, який розуміє справжню цінність та красу ексклюзивних елітних меблів преміум-класу. Наші дизайнери допоможуть спроектувати та підібрати ідеальні варіанти спальні Львів у будь-якому стилі, враховуючи усі Ваші побажання. Ми особливо дбаємо про те, аби спальні Львів відповідали усім критеріям у співвідношенні ціна – якість.

Ми прагнемо, щоб замовник придбавши меблі в компанії «Дизайн-Майстер» хоча б один раз, збагнувши якість нашої продукції, надалі став постійним клієнтом. Бажаємо затишку та спокою у Ваших оселях!