Русский Українська
Навігація: Каталог продукції / Вітальні

Вітальні

 •  

   

  Замовити екологічні вітальні у місті Львів 

  Екологічна безпека сьогодні стала одним з основних критеріїв вибору матеріалу з якого виготовляють меблі. Вітальні Львів з натурального дерева не виділяють шкідливих речовин, виготовлені за сучасними технологіями та володіють благотворним впливом на організм людини. Ще один аргумент на користь вітальні Львів з дерева – надійність і довговічність, а також стійкість до механічних пошкоджень.

  Кімната для прийому гостей повинна вирізнятись благородством і вишуканістю, оскільки саме це приміщення служить візитною карткою усього помешкання та вказує на статус власників дому. Меблі для вітальні виготовляють з твердих порід дерев, зокрема, дуба, ясеня, горіха та червоного дерева.

  Сучасний інтер'єр, незалежно від стилю, дозволяє створювати неперевершені меблеві ансамблі оздоблені різьбою, позолотою чи інкрустацією. Ми додамо у Ваш інтер'єр елементи розкоші та елегантності. Вітальні, виготовлені з масиву дерева здавна надавали помешканню значимості і монументальності. Використання дерев'яних різьблених елементів декору та позолоти додадуть меблям художньої цінності та вишуканості. На замовлення клієнта певні деталі декору можуть бути виготовлені з масиву цінних порід деревини вручну. Кожен елемент оздоби має власну «родзинку» та відображає характер Вашого помешкання.

  Ми створюємо меблі за індивідуальним замовленням і проектом, котрі стануть оригінальним творивом, наповненим теплотою та енергією живої природи, а приємний натуральний аромат дерева благодатно вплине на фізичне та емоційне здоров'я господарів дому.

  У своїй роботі ми використовуємо лише найкращу деревину, яка володіє відмінними екологічними характеристиками. Дерево, повинно пройти всі етапи сушіння та пропитки спеціальними розчинами, лише тоді меблі будуть захищені від сколів і тріщин, розсихання та прогинання. З часом якісні меблі з дерева лише дорожчають у ціні. Для дерева характерне велике розмаїття натуральних відтінків та неповторної фактури. Впроваджуючи різноманітні поєднання та сучасні технології, нам вдалось створити ексклюзивні меблі з масиву дерева, котрі протягом десятиліть будуть тішити Вашу родину та гостей помешкання красою природних матеріалів і збережуть початкову привабливість, свіжість та надійність.

  Компанія «Дизайн-Майстер» допоможе Вам реалізувати найнепередбачуваніші задуми та ідеї. Вдало продумані та якісно виготовлені вітальні Львів здатні зробити Ваше помешкання унікальним і неповторним, теплим і затишним, елегантним і розкішним. Наші дизайнери завжди готові надати усі необхідні консультації та створити вітальні Львів, які по праву можна назвати творами сучасного мистецтва.

   Замовити двері у місті Львів