Русский Українська
Навігація: Послуги

Послуги

 

Фірма «Дизайн-Майстер» пропонує Вашій увазі високоякісні екологічно чисті вироби з дерева, які прикрасять будь-який інтер’єр та задовольнять смаки навіть найвибагливіших клієнтів.

Ми пропонуємо різноманітну якісну продукцію:

  • Кухні - ексклюзивні кухонні гарнітури різних стилів: кухня-їдальня, кухня-студія, кухні у стилі хай-тек, модерн, класика, мінімалізм, бароко тощо. Матеріал - екологічно чистий масив дерева, декоративний шпон з кори ясена, дуба, горіха; при виготовленні використовується елітна австрійська фурнітура фірми Blum та німецька фурнітура фірми Hafele.

  • Вітальні - меблі виготовляються з екологічно чистого матеріалу, який проходить усі етапи безпечної обробки, що захищає його від пересихання, тріщин, прогинання. У процесі виробництва використовуються тверді породи дерев: ясен, дуб, горіх, червоне дерево. Існує можливість самостійної розробки клієнтом меблевих ансамблів, які, за бажанням, можуть бути оздоблені вишуканою різьбою, позолотою, різними інкрустаціями.

  • Спальні – у їх виготовленні використовується якісна фурнітура європейських виробників, масив дуба, ясена, червоного дерева, горіха. За бажанням замовника меблі прикрашають позолотою, вишуканими розписами, шпоном цінних порід дерев. Продукція покривається екологічно безпечними поліуретановими та алкідними лаками; наявний широкий вибір кольорів та відтінків з різним покриттям (глянцевим, матовим і напівматовим).

  • Двері виготовляють з дотриманням усіх технологічних процесів обробки матеріалу зі збереженням вишуканого зовнішнього вигляду та механічної міцності структури дерева. Існує можливість створення ексклюзивних моделей з масиву деревини та клеєного бруса (відтінки - від світло-рожевого до темно-бурого). Товщина дверного полотна вхідних моделей дверей становить 6 см і більше, що надійно захищатиме Ваш дім від непроханих гостей і послужить хорошою теплоізоляцією у холодну пору року. Міжкімнатні двері можуть бути прикрашені інкрустацією, різьбою, малюнками, позолотою тощо.

  • Сходи – зазвичай, вихідним матеріалом служить цільне дерево, можливе поєднання дерева та кованих елементів, бетонних (гранітних) опор з дерев'яними вставками, оздобленими різьбою та вкрапленнями. Розробляємо безпечні та надійні сходові марші, перила і сходи найнесподіваніших форм, різної ширини і висоти.

  • Кабінети - поєднання вишуканості, елегантності та стриманості. Використовуємо сучасні концепції з проектування і ефективного заповнення вільного простору. Меблі виготовляються повністю з масиву деревини: дуб, червоне дерево, ясен, горіх; по бажанню – розпис по дереву або оздоблення стилізованими орнаментами, вкрапленнями, позолотою.

  • Ресторани - виконання меблевих ансамблів у різних стилях: бароко, класика, рококо, модерн, хай-тек тощо. Проектування столів, стільців, шаф, декоративних елементів, при бажанні клієнтів, за ескізом замовника.

  • Дитячі меблі - столи, ліжечка, шафи, що характеризуються надійністю, стійкістю та безпечністю. Всі конструкції виготовляють з екологічно чистої сировини, яка проходить попередню технологічну обробку і володіє антибактеріальною та протигрибковою дією. При виконанні індивідуальних замовлень враховуються вік, стать, ріст та вага дитини, при бажанні клієнтів меблі створюють з округлими кутами.

Ми впевнені, що, замовивши продукцію від фірми «Дизайн-Майстер», Ви не будете розчаровані, адже наша мета – створити екологічно чисті та безпечні шедеври для Вашого задоволення!